Динамічний розвиток

Наша перевага - динамічний розвиток бренду!

Основним принципом FORMATOR є постійний розвиток і це єдиний вірний шлях в сучасному житті. Ми поставили за мету постійно вдосконалюватися в таких важливих площинах:

  • розширення асортименту продукції
  • розширення територій збуту продукції
  • вдосконалювання процесу обслуговування потреб клієнта

Розширення асортименту продукції

Ми постійно збільшуємо асортимент за допомогою розширення існуючих лінійок продукції і шляхом введення нових. FORMATOR є виключно клієнтоорієнтованим брендом. Тому ми підключаємо нові групи товарів, виходячи з запитів і потреб наших клієнтів. Цей процес є невід'ємною та принциповою часткою бренду і не припиняється ніколи.
Можлива навіть розробка або модернізація продукції під індивідуальні потреби клієнта.

Розширення територій збуту продукції

Ми постійно розвиваємо і вдосконалюємо мережу збуту і підбираємо самих ефективних регіональних партнерів для збільшення присутності у торгових точках. Вже зараз продукція FORMATOR доступна по всій території України.
Також проводиться активна робота по охопленню нових для нас ринків Європи та Азії.
Активно ведуться продажі за допомогою торгових площадок в мережі Інтернет.

Вдосконалювання процесу обслуговування потреб клієнта

Продукція FORMATOR створюється з огляду на потреби наших існуючих і майбутніх клієнтів. Однією з важливіших речей при цьому є надання простого і зручного шляху від консультації та оформлення замовлення до отримання товару. Ми пропонуємо вибрати зручніший спосіб для кожного клієнта:

  • ви можете отримати консультацію наших спеціалістів всіма можливими способами - електронними каналами зв'язку, по телефону або в торговій точці.
  • швидко оформити замовлення за допомогою кошика в нашому інтернет-магазині, електронною поштою або за допомогою телефону
  • наші спеціалісти підберуть і запропонують оптимальний спосіб доставки замовлення, який буде для Вас найбільш зручним.

Наші спеціалісти мають великий досвід і нададуть консультацію з будь яких питань стосовно продукції FORMATOR при потребі навіть різними мовами.
Багаторічний досвід в сфері логістики допоможе зберегти Ваш час і кошти.