Співвідношення ціна – якість

наша перевага - оптимальне співвідношення, найкраще в категорії!

При розробці продукції FORMATOR проводиться глибокий аналіз ринку з метою виявлення найважливіших характеристик для кожного виду продукції. Інформація збирається безпосередньо серед професіоналів з багаторічним досвідом і звичайних користувачів. Ми враховуємо побажання кожного!

Після цього команда спеціалістів досліджує можливості вдосконалення саме тих характеристик, які мають для користувача найбільшу вагу. Для виробництва команда фахівців вибирає найкращі технології, матеріали та комплектуючі світових лідерів, але з утриманням доступної ціни.

Мабуть у Вас виникає питання - "як це можливо?" Розкриємо одну з наших таємниць - у більшості випадків ми використовуємо виробництво, яке розташоване на території України. Це дає суттєві переваги - залучення досвідчених фахівців, контроль над виробничим процесом, швидка і дешева логістика, немає необхідності тримати надмірні запаси готової продукції на складі. Заощаджені кошти вкладаються в покращення якості. В результаті отримуємо продукцію з найкращими характеристиками в класі але без зростання вартості!

Також багато уваги приділяється ергономіці і дизайну - завдяки цьому використання інструменту стає більш простим, зручним і приємним.

Особлива увага приділяється оптимізації процесів логістики і обслуговування клієнтів, що також дуже важливо.

В результаті продукція FORMATOR має найкращі в своєму сегменті основні характеристики, привабливіший зовнішній вигляд і ергономіку за ціною менш якісних конкурентів.