Питання-відповіді

Q?

Як узнати більше інформації про бренд FORMATOR?

A.

На цьому сайті можна узнати детальну інформацію про наш бренд. Відвідайте розділ "Про компанію", "Наші переваги", "Питання-Відповіді" та інші.

Якщо не знайшли відповіді на питання - скористуйтесь формою "Запитати додаткову інформацію" на сторінці товару або формою зворотнього зв'язку на сторінці "Контакти".

Q?

Які товари виробляються під брендом FORMATOR?

A.

З актуальним списком продукції можна ознайомитись на сторінці "Товари" на нашому сайті. Асортимент весь час розширюється - тому рекомендуємо підписатись на новини за допомогою соціальних мереж (в правій стороні нижньої частині нашого сайту)

Q?

Де виробляються абразивні диски FORMATOR?

A.

Диски 100% виробляються в Україні з використанням найкращих компонентів світових лідерів.

Q?

Чим відрізняються абразивні диски FROMATOR від конкурентної продукції?

A.

Завдяки глибокому аналізу ми оптимально підібрали компоненти і налаштування процесу виробництва. Це привело до приросту продуктивності диску на 30% і вивело нас в лідери сегменту. При цьому комфорт і безпека різки відповідає кращим зразкам абразивних дисків.

Але робота по вдосконаленню дисків не припиняється і ми сподіваємося ще покращити характеристики.

Q?

Чи можлива зміна параметрів продукціі FORMATOR під потреби заказчика?

A.

Це можливо, але залежить від деяких факторів - характеру необхідних змін, розміру партії тощо.

Q?

Які є сертифікати, пітвержуючі якість продукції FORMATOR?

A.

Вся продукція виробляється із суворим дотриманням стандартів якості виробництва та безпеки. Детальнішу інформацію стосовно окремої продукції Ви можете отримати за допомогою форми запиту додаткової інформації на сторінці продукції

Q?

Де можна купити продукцію бренду FORMATOR?

A.

Зараз можете знайти нашу продукцію в спеціалізованих будівельних магазинах та точках продажу інструменту по всій території України, у наших регіональних партнерів або через інтернет-магазин www.insel.kiev.ua

Q?

Чи здійснюєте Ви доставку?

A.

Так. Доставка можлива по всій території України нашою доставкою або за допомогою таких спеціалізованих компаній, як Нова Пошта, Міст-Експрес, Інтайм тощо.

Також можлива доставка в інші країни.

Q?

Як стати Вашим дилером?

A.

Ми завжди раді взаємовигідній співпраці і вітаємо нових партнерів. Для обговорення умов співпраці скористайтеся розділом "Контакти" на нашому сайті

Q?

Чи можливо отримати знижку при покупці продукції FORMATOR?

A.

У випадку співпраці з оптовими клієнтами ми пропонуємо індивідуальний підхід і гнучку систему знижок. Скористайтеся розділом нашого сайту "Контакти" для зв'язку з оптовим відділом.

Якщо Ви хочете купити продукцію для власних потреб, то ми пропонуємо скористатися правилами отримання знижки, що діють в нашому інтернет-магазині www.insel.kiev.ua