Виробництво

Про торгову марку FORMATOR

cutting

Історія бренду FORMATOR

В 2014 році в Україні відбулося багато подій, які сильно вплинули на наше життя. Крім політичних подій в країні почалася дуже важка економічна криза. Ринок інструменту переживає дуже важкі часи - доходи стрімко зменшилися, що призвело до потреби економити. Але, не маючи якісного інструменту, іноді взагалі неможливо виконати роботу. Саме в цей час гостро відчувається потреба в надійному і продуктивному інструменті за розумну ціну.

Наша команда працює на ринку інструменту вже більше 8 років. Нашими партнерами виступають відомі світові бренди з США, Австрії, Германії та інших країн. Але, на жаль, зараз не всі можуть дозволити собі таку продукцію. До того ж з'ясувалося, що дуже важко знайти інструмент, який має подібний рівень якості але за доступнішу ціну. Більшість конкурентів мають значно нижчий рівень якості майже за ту саму ціну або доступну ціну і неприйнятний рівень якості.

Як кажуть "якщо хочеш зробити щось добре-зроби це сам!" - тому ми провели дослідження і виділили основні принципи, притримуючись яких почали роботу над власним брендом. В основу були закладені прості цілі і правила, які описані нижче. В процесі розробки з'ясувалось, що оптимізувавши процес виробництва можна створювати інструмент високого рівня якості за прийнятною ціною. Особливою перевагою є розміщення виробництва в Україні - це дозволяє задіяти висококласних спеціалістів, контролювати процес виробництва і швидко впроваджувати вдосконалення, в рази зменшити цикл виробництва і отримати значно кращу якість за доступну ціну.

Таким чином сформувалися кілька задач, які об'єднуються під однією загальною ідеєю:

Місія FORMATOR

Відчуваємо і бачимо місію в створенні клієнтоорієнтованого динамічного бренду світового рівня нового зразка, який виробляється в Україні . Він має розвиватися згідно запитів/потреб користувачів і завжди пропонувати більше

Основні задачі, які ми ставимо перед нашим брендом:

Мета FORMATOR

 • розробляти і виробляти інструменти високої якості для професіоналів і любителів
 • надати можливість користувачам приймати участь в розширенні асортименту і визначені потрібних характеристик
 • кожен інструмент повинен мати найкращі характеристики в своєму класі
 • інструмент має бути доступним для широкого кола користувачів у всьому світі
 • використовувати при виробництві новітні технології для отримання кращого результату
 • виробляти всю продукцію в Україні для розвитку вітчизняного виробництва і забезпечення оптимальної логістики

І це тільки основні задачі

 Принципи FORMATOR

Ми прекрасно розуміємо, що поставили дуже непрості задачі і для їх виконання потрібно більше ніж просто виробляти інструмент. Тому вирішили зробити наші переваги принципами FORMATOR. Суворо притримуючись їх ми зможемо дійти мети. Тому, основні принципи:

 •     мати краще співвідношення ціна / якість в категорії
 • розвивати бренд виходячи з потреб наших клієнтів і враховуючи їх побажання
 • особливу увагу приділяти зворотньому зв'язку для вдосконалення продукції і методів роботи
 • завжди намагатися підтримувати достатні залишки продукції на складах для оперативного обслуговування клієнтів
 • забезпечувати швидку і зручну логістику - клієнт має турбуватися тільки про свою роботу, а інструментом ми його забезпечимо

 

Як ми бачимо розвиток FORMATOR

Співпраця з FORMATOR

Ми відкриті до співпраці!

Зараз ми активно будуємо мережу регіональних представників - торгові компанії України, країн Європи, СНД та інших. В першу чергу, цікавлять партнери, які мають досвід роботи з нашою категорією товару, штат торгових представників або активні гуртові продажі.

Також ми відкриті до співпраці з кінцевими споживачами нашої продукції - виробничими, будівельними і сервісними компаніями. Для Вас будуть підібрані найкомфортніші умови співпраці.

Вітаються конкретні пропозиції про вдосконалення нашої продукції або розробки нових перспективних напрямків.

Зв'язуйтесь з нами за допомогою форми зворотнього зв'язку або за контактами.